دانستني هاي زيبايي

آشنایی با انواع خال

ariana 0031

 

خال يك اصطلاح عمومي است كه طيف وسيعي از ضايعات پوستي را دربرمي‌گيرد. اين ضايعات در اثر بر هم خوردن تركيب طبيعي ساختمان پوست به وجود آمده و ناشي از كاهش يا عملكرد غيرطبيعي يك يا چند بافت مي‌باشند.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع خال

تغذیه در ابتلا به بیماری ام اس نقش دارد؟

ariana 0030

پژوهش های جدید نشان میدهند که زنان مبتلا به ام اس در مقایسه با افراد سالم مواد مغذی آنتی اکسیدانی و ضد التهابی از جمله فولات، ویتامین ای و منیزیم کمی دریافت میکنند. یافته ها نشان میدهند در زنانی که مواد غذایی نامبرده را به میزان کمی دریافت میکنند،

ادامه مطلب: تغذیه در ابتلا به بیماری ام اس نقش دارد؟

توصیه هایی در مصرف کرم ضد آفتاب

ariana 0029

 کرم ضدآفتاب باید هر دو تا سه ساعت یکبار تجدید شود.

 کرم ضدآفتاب باید یک ربع پیش از خروج از منزل استفاده شود، مدت حفاظت کرم ضدآفتاب دو تا سه ساعت بوده و پس از آن بویژه برای افرادی که در فضاهای باز فعالیت دارند، باید تجدید شود. همچنین ضخامت لایه کرم ضدآفتاب باید کافی بوده و خیلی نازک نباشدRead More.

ادامه مطلب: توصیه هایی در مصرف کرم ضد آفتاب

درباره ریزش مو سکه ای بیشتر بدانید

sekeii

 

ریزش موی سکه ای یا آلوپسی آرئاتا نوعی از ریزش موی غیر اسکار گذار برگشت پذیر می باشد

ریزش موی سکه ای یک بیماری پوستی است و نوعی از ریزش موی غیر اسکارگذار برگشت پذیر می باشد، که در نتیجه از دست دادن مو در روی پوست سر و در نقاط دیگر بدن حاصل می شود.

ادامه مطلب: درباره ریزش مو سکه ای بیشتر بدانید

8 نکته ی تغذیه ای برای رشد موها

moooo

تغذیه عامل اصلی رشد موها است. مصرف یک رژیم غذایی غنی از مواد مغذی مورد نیاز، لازم و ضروری است، مخصوصاً اگر موهای شما به علت فرایند پیری یا به دلیل رژیم های غذایی نامتعادل کم پشت شده باشد.

ادامه مطلب: 8 نکته ی تغذیه ای برای رشد موها